części do kombajnów

 

Strefa Dealera

 

Spora część naszych potencjalnych klientów tj. rolników i innych posiadaczy kombajnów nie korzysta na co dzień z Internetu, zwłaszcza w napiętym czasowo sezonie żniwnym. Ze względu na to serwis CzęściDoKombajnów.pl poszukuje stałych dealerów i sklepów partnerskich na terenie całej Polski, którzy będą sprzedawać nasz asortyment tradycyjnymi środkami dystrybucji. Jeśli są Państwo podmiotem prawnym prowadzącym zarejestrowaną działalność handlowa, bądź Państwa firma planuje poszerzyć swoja ofertę o sprzedaż części do kombajnów wówczas prosimy o kontakt z nami mailowo lub telefonicznie.
 
Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz bony rabatowe pozwalające dokonywać zamówień na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do współpracy !

Sklep CzęściDoKombajnów.pl poszukuje stałej współpracy z dealerami oraz sklepami partnerskimi na terenie całej Polski, którzy będą oferować  nasz asortyment poprzez tradycyjne środki dystrybucji (sprzedaż bezpośrednia). Jeśli są Państwo podmiotem prawnym prowadzącym zarejestrowaną działalność handlowa, bądź Państwa firma planuje poszerzyć swoja ofertę o sprzedaż części do kombajnów zbożowych wówczas prosimy o kontakt z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Dla stałych partnerów oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do cen hurtowych. 


HomeHome

Cart  

(empty)Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego!

Twoje imię:


E-mail:

Polub naszą stronę na facebook'u:

New products

No new products at this timePobierz nasz najnowszy katalog części w formacie PDF