O nas

 

CzęściDoKombajnów.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy (e-sklep) ściśle wyspecjalizowany w sprzedaży części zamiennych do kombajnów.

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości zamienników części do kombajnów zbożowych takich marek jak: Claas, New Holland, Massey Ferguson, Deutz-Fahr, John Deere, Case IH, Laverda. Wszystkie oferowane części są nowe.

Naszym atutem są niskie ceny oraz wysoka jakość oferowanych towarów. Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie produkowane są w Europie. Oferowane zamienniki  części nie odbiegają jakością od części oryginalnych, a często nawet je przewyższają jednocześnie przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Oferowane towary dostępne są bezpośrednio w naszym magazynie zlokalizowanym w centralnej Polsce w miejscowości Ostojów w woj. świętokrzyskim przy drodze S7 (dwadzieścia kilometrów od Kielc), co skraca czas oczekiwania od zamówienia do momentu dostarczenia do klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo trudno dostępne wielkogabarytowe części, takie jak: sita, podsiewacze, kosze sitowe, ramy podsiewaczy, wytrząsacze (klawisze), klepiska. Jak również cepy, wsporniki, tarcze, osłony itp. Szybka informacja na temat cen i dostępnej ilości towarów na magazynie czyni nasz sklep internetowy szczególnie atrakcyjnym miejscem zakupów. 

Właścicielem sklepu CzęściDoKombajnów.pl jest firma P.H.U.P. DELTABUD, która działa na rynku transportu i dystrybucji materiałów od ponad trzydziestu lat. Firma posiada bogate zaplecze magazynowe i logistyczne, które umożliwia zrealizowanie każdego zamówienia na terenie Polski w krótkim czasie. Współpracujemy również z firmami kurierskimi. Istnieje także możliwość wysyłki towarów za granicę. 

Dla stałych odbiorców hurtowych i dealerów  oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

CzęściDoKombajnów.pl - z nami zbiory są pewne!

Dane firmy:

P.H.U.P. DELTABUD

Ostojów 39A

25-130 Suchedniów

woj. świętokrzyskie

NIP 663-000-44-51

REGON 290175111

Nr konta: BS Suchedniów 78 8520 0007 2001 0027 0009 0001